B. Szydło: Wpływy podatkowe za styczeń są o 2 mld zł wyższe niż planowaliśmy

27 lutego 2016 roku, 15:49

6 osób wzięło udział w dyskusji

Tylko nie mówicie, że deficyt budżetowy został wcześniej zwiększony o 10 miliardów, więc saldo to wciąż dziura. Poza tym fakt, że w styczniu jest 2 mld więcej nie znaczy, że inny miesiąc tego nie wchłonie, wystarczy, że lekko spadnie handel.

A czy mój przedmówca zaraz po urodzeniu chodził,pisał i czytał. Chyba że zaraz, po urodzeniu, został członkiem PO lub Nowoczesnej?! Geniusz, nieprawdasz?!!! A poza tym ,tak trzymać!

NIE OD RAZU WARSZAWĘ ZBUDOWANO ,DAJMY RZĄDOWI CZAS NA NAPRAWĘ GOSPODARKI ,TO I BUDŻET BĘDZIE WIĘKSZY,JA WIERZĘ W NASZ RZĄD ,ROBIĄ CO MOGĄ ŻEBY WSZYSTKO GRAŁO ,NAJLEPIEJ NIE PRZESZKADZAĆ IM ATAKAMI I NIECH SOBIE SPOKOJNIE PRACUJĄ ,A BĘDZIE WSZYSTKO TAK JAK POWINNO

Wszystko idzie w dobrym kierunku ale trzeba trochę cierpliwości i zaufania , nie dać się zwieść dywersyjnej polityce platformy i nowoczesnej .Popierajmy Głośno Rządzących Patriotów a oni nas nie zawiodą

Gratuluję patriotom dobrego samopoczucia. Nic w gospodarce, prócz krachu, nie działa nagle. Nagła więc poprawa to nic innego jak propaganda.

przecież to efekt rozliczeń podatkowych wg. stanu na dzień 31.12,2015 r. oraz zmian w rozliczaniu VAT z importu. Co roku tak jest. Nic szczególnego. Mało tego, ta nadwyżka była zaplanowana przez poprzednia ekipę (plan 1.68mld, wykon. 1.72 mld a nie żadne 2 mld)

Polecane