Tak się bawiło PSL! Znamy szczegóły audytu w ARiMR - 10 mln złotych nagród dla... 73 dyrektorów departamentów! Czy kogoś dziwi, że odrywanie od koryta tak dziś ich irytuje?

2 marca 2016 roku, 21:11 2 marca 2016 roku, 21:11

4 osoby wzięły udział w dyskusji

Złodzieje z PSL-u dzięki wam do chwili obecnej nie otrzymałem drugiej transzy dopłat

Ja wcale —nic a nic nie dostałem Złodzieje

teraz wychodza rozne szwindle zlodziejstwa poprzedniej wladzy ale to dopiero poczatek juz teraz pytam gdzie byly organy prokuratorskie gdzie byly sluzby [ 17 sluzb mundurowych] spelnia sie prawda o skoku na kase polakow na zadluzenie polakow na lata i biliony wiec teraz czekam na wyroki na konfiskate miena zrabowanego przez zbrodniarzy do piatego pokolenia nalezy przywrocic godnosc tego zwyklego czlowieka umecziwego tyrajacego na przetrwanie dnia codziennego sady nie moga okazywac milosierdzia zrabowana kasa narodu musi wrocic spowrotem do narodu

Możecie sobie pisać, co chcecie. A ludzie z PSL przetrwają obecne rządy i się umacniają. Jest mnóstwo firm rządowych, gdzie są bardzo mocni działacze PSL, nazywający się ludowcami, pracują na dyrektorskich stanowiskach i pobierają bardzo wysokie wynagrodzenia. Szydzą, plują na rząd, prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, chodzą na manifestacje KOD-u. I co? I nic! Gdzie są radni z PiS-u, wojewoda, posłowie, by tych złych ludzi odsunąć? Wystarczy zobaczyć na facebooku co wypisują PSL-owcy. Siedzą w OHP, cieplutko, to mogą sobie poużywać na naród. Chronią ich immunitety radnych wojewódzkich i innych. Korzystają z każdej okazji, by się załapać na mandat radnego, nieraz starczy kilkadziesiąt głosów. A PiS o swoich działaczach zapomina, działacze jak się dorwą do władzy to innych nie dopuszczają. To ma być solidarność? Lepszy dla PiSowica działacz z PSL niż swój. Cała prawda o "dobrej zmianie". PSL robi to samo - hibernuje tych z SLD.

Polecane