Marian Kowalski: Sędziowie TK powinni wylecieć na zbity pysk. Nie można pobłażać wrogom Ojczyzny.

9 marca 2016 roku, 21:08 9 marca 2016 roku, 21:12

12 osób wzięło udział w dyskusji

nie ma czego komentować

Co to za idiota?

Skąd ten gość się urwał?

Idiota!

Zgadzam się z panem Marianem. PiS zgodził sie a propozycje Kukiz ale opozycja jedzie na TK bo to jej paliwo

On napewno nazywa się Kowalski a nie Pawłowicz? Z takimi hasłami powinien być przynajmniej jej rodziną. Gdzie takich nibymądrych produkują?

Wystarczy trochę historii, by obraz obecnej opozycji odnaleźć w przeszłości. To gatunek egoistów i cyników dla których, Polska, naród, religia i patriotyzm to fasada za którą kryją się obce wartości i intencje. Ciągną za sobą część oszukanego społeczeństwa i wykorzystują naiwną ufność Polaków wobec obcych do obrony własnych pozycji dla których nie ma miejsca w normalnym państwie.

Pan Marian jak bolszewik (nawet nie anarchista), wie co jest wrogie ojczyźnie, posiadł wszelką wiedzę i prawo do ocen. A jak się ktoś nie zgadza z nim to do więzienia. I nie dostrzega Pan Marian, że rządzący są tylko największą mniejszością i dlatego nie mogą narzucać swoich praw większości obywatelom łamiąc przy tym konstytucję.

Co za debilo-daun....

Co za debil

potzeba wielu takich jak pan kowalski. zlo poczete przez jaruzelskiego jest Polsce POtrzebne jak swini siodlo, TK to ostatnia przeszkoda jakby to powiedzial bronislaw malinowski z Grudziadza , zloty medalista z Montrealu

Panu Marianowi życzę lojalnych współpracowników i zdrowia do życia na pełnej petardzie! Chwała Wielkiej Polsce!

Polecane