Życzenia od Ks. Jaceka Międlara

25 marca 2016 roku, 22:06

3 osoby wzięły udział w dyskusji

dzisiaj pan jezus zmartwychwstal mysle wiec ze za twoim poslannictwem polski narod i polscy patryjoci zbudza sie z letargu i stana w obronie naszej ojczyzny i naszych narodowych wartosci ku chwale przyszlych pokolen

Człowieku, kto ciebie dopuścił do stanu kapłańskiego? Kompletnie nie rozumiesz Boga i potrzebujesz sam głębokiego nawrócenia. Póki co, za twoje wpisy, Kościół powinien cię mocnym kopniakiem (na otrzeźwienie umysłu) wywalić ze swojego zgromadzenia. To hańba, że w polskim chrześcijaństwie takie głosy są akceptowane. Siejesz nienawiść w sieci - co oznacza, że nigdy nie zrozumiałeś tego, co robił Chrystus zanim zmartwychwstał. Monika - strasznie mi przykro, że nasz Kościół tak słabo reaguje na głos Międlara. Zakaz wypowiedzi to za mało, jeśli jest łamany.

co zas do obecnosci zydow w Stolicy Apostolskiej to byli oni tam od zawsze ; jeden wisi na krzyzu a inni zydzi przekazali jego nauczanie w formie Ewangelii ..... Kosciol od bardzo wielu lat nie pozwala na oskarzanie zydow o ukrzyzownie Chrystusa . Dogmat ten zostal zniesiony oficjalnie . Jesli zatem ksiadz Miedlar jest ksiedzem katolickim to powinien zastosowac sie do woli i do wytycznych conajmniej 3 ostatnich papiezy . Ksiadz Miedlar stawia sie jednak poza Kosciolem a tylko nosi jego szaty .

Polecane