autor: Tomasz Sadlik

Tomasz Sadlik, któremu w 2007 roku bank Raiffeisen udzielił kredytu 600 tysięcy złotych polskich, zapewniając, że nie ma ryzyka kursowego, nie przedstawiając symulacji, oszukując ustami pracownika banku, że w razie problemów ze spłatą straci jedynie to, co wpłacił plus nieruchomość, na którą brał kredyt.

Świąteczne życzenia dla prezesów i pracowników banków

Szanowni Państwo, pracownicy banku! Z okazji zbliżających się Świąt, chciałbym w imieniu swoim i Państwa klientów, którym sprzedaliście kredyt denominowany we frankach szwajcarskich życzyć, by wizja zrujnowanych, zadłużonych, pozbawionych przez Was perspektyw ludzi (klientów) nie opuściła Was przy Wielkanocnym Śniadaniu.

15 kwietnia 2014 roku, 9:57 2

Polska Partia Młodych Pro Futuris – powołanie!

Przystępując do zakładania partii, która będzie inna od wszystkich pozostałych powstało naturalnie szereg pytań i kwestii. Wśród nich oczywiście program i statut. Program zmian takich, by w ciągu jednej-dwóch dekad Polska stała się mekką, dla poszukujących spokojnej, owocnej pracy i spokojnego, nie zmąconego trywialnymi problemami życia.

11 kwietnia 2014 roku, 9:39 9

Pro Futuris - Polska Partia Przyszłości

Partia Pro Futuris stawia sobie za cel pomoc obywatelom w ich wszechstronnym rozwoju oraz ochronę w ramach demokratycznego państwa prawa.

3 kwietnia 2014 roku, 10:24 17

Czy muszę zakładać nową partię?

W imieniu wielu osób w podobnej sytuacji szukałem pomocy u polityków – jeden (sic!) pomaga. To znaczy pisze ustawę, która ma być gotowa w maju.

2 kwietnia 2014 roku, 10:34 10

Skarga obywatela do Najwyższej Izby Kontroli

Szanowni Państwo, chciałbym poskarżyć się formalnie na działania Komisji Nadzoru Finansowego, które doprowadziły do sytuacji, w której bank postawił mnie de facto w stan upadłości, a to na skutek oszustwa przy sprzedaży produktu kredyt hipoteczny denominowany we frankach szwajcarskich

22 lutego 2014 roku, 11:50 8

Ja, zbawca... subiektywnie z obrad senatu

Niczym od stada natrętnych much odganiał się wczoraj od pytań panów senatorów Rzeczpospolitej przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego pan Jakubiak.

21 lutego 2014 roku, 7:15 4

Czego boi się Komisja Nadzoru Finansowego?

To wszystko z kolei rodzi podstawowe dla nas, klientów i obywateli pytanie: kogo broni KNF? Jak wiadomo jest to jednostka utrzymywana ze środków budżetowych (naszych podatków), kontrolowana przez rząd. Tymczasem przez ostatnie kilka lat broni wyłącznie banków.

19 lutego 2014 roku, 11:02 8

KNF na dywaniku na Wiejskiej - wnioskuje senator Grzegorz Bierecki

W najbliższy czwartek, dnia 20 lutego 2014 odbędzie się posiedzenie Senatu RP. Na wniosek pana Senatora Grzegorza Biereckiego pan Marszałek Senatu postanowił rozszerzyć je o kwestie związane z kredytami denominowanymi w walutach obcych.

17 lutego 2014 roku, 13:42 2

Banku, drogi banku, idziemy do Cię w odwiedziny.....

Szanowni Państwo, jeśli nie chcemy, żeby bank o nas zapomniał (i politycy, media, UOKiK, etc) pozbądźmy się wstydu i udajmy się do banku. Nie musi to być akcja masowa, skoncentrowana.... Każdy z Państwa w każdym czasie i miejscu może to zrobić. OGŁASZAM BEZTERMINOWY STRAJK HISZPAŃSKI! NIECH BANKI ZNOWU NAS ZOBACZĄ! ZWYCIĘŻYMY!

15 lutego 2014 roku, 10:31

Bankowe kasyno

"To tak jak by grać w kasynie i mieć wielką pretensję że się przegrało. A przecież nie ma przymusu by grać. Do grania i ryzykowania trzeba mieć jaja i liczyć się zarówno z ewentualnością zysku jak i straty!"

13 lutego 2014 roku, 9:09 26

Następna
Polecane