A teraz możemy ich pocałować w granit

10 września 2014 roku, 20:36 10 września 2014 roku, 22:14

autor: Jerzy Jacek Pilchowski

Uczestnik strajku w KWK Thorez w Wałbrzychu, wiceprzewodniczący MKS, sekretarz Komitetu Założycielskiego Wojewódzkiej Międzyzakładowej Komisji Wolnych Niezależnych Związków Zawodowych, następnie MKZ, od VI 1981 I WZD Regionu Dolny Śląsk, członek ZR.

Blog Jerzego Jacka Pilchowskiego

Mam prawo pisać o rzeczach które współtworzyłem...

9 osób wzięło udział w dyskusji

Wiesz powiem tak lepiej miec ten pieprz..y skwerek za 5,5 mil niż nie mieć skwerku i 5,5 mil jak to było za pana Kruczkowskiego Pozdrawiam :)

Paweł <> Psy szczegają, głupi śpią dalej, a ktoś ucieka z ich pieniędzmi.

Psy szczekają a karawana jedzie dalej! Go Go Mr. Szełemej!

Gość z 14:02 <> No właśnie. Wałbrzych ma mieć drugą filcharmonie za ...?... (niektórzy mówią, że nowy GDK ma kosztować przeszło 100 milionów) a tysięce ludzi mieszka w walących się i zagrzybionych domach. Jesli jednak ci ludzie dalej będą bierni to będą dalej w takich domach mieszkać.

dajcie spokoj z tym zrujnowanym GDKiem ludzia trzeba pracy mieszkan a nie kolejnej architektury do podziwiania

Gość <> Czy mam zdrową głowę? - Tego nie wiem. Wiem jednak, że mój kalkulator jest "zdrowy" gdyż jak napisałęm w tekście "do 2 dodałem 2 i pokazał 4".

Alfa <> Tak sprawa GDK jest bardzo ciekawa. Chyba jest tak, że powinniśmy się cieszyć, że to tylko 5,000,000 zł. A jak pan dr Szełemej wygra następne wybory to pewnie będziemy mogli się jeszcze bardziej cieszyć gdyż "patent" się sprawdza i można np., będzie (np., za 10,000,000 zł.) zamówić project pamnika ...?...

CZY TEN KOLEŚ CO TO PISAŁ MA ZDROWĄ GŁOWĘ ?

Podobne działania powinien Prezydent podjąć w odbudowę GDK-u, zlecić przyszłym architektom wykonanie projektu w ramach obrony i zdobywania mgr-inż. 5000000 zł. zostałoby w kasie miasta, ale przecież to nie są pieniądze Prezydenta, a on ma przecież gest za który nie płaci z własnej kieszeni.

Polecane