Hip hip hurrra! Będziemy mieli 200 nowych mieszkań dla wałbrzyszan

21 marca 2014 roku, 19:12

Fot./Autor
Fot./Autor

autor: Jerzy Jacek Pilchowski

Uczestnik strajku w KWK Thorez w Wałbrzychu, wiceprzewodniczący MKS, sekretarz Komitetu Założycielskiego Wojewódzkiej Międzyzakładowej Komisji Wolnych Niezależnych Związków Zawodowych, następnie MKZ, od VI 1981 I WZD Regionu Dolny Śląsk, członek ZR.

Blog Jerzego Jacka Pilchowskiego

Mam prawo pisać o rzeczach które współtworzyłem...

4 osoby wzięły udział w dyskusji

Co to za brednie wypisane są na tym bogu

Gość: Mieszkałem w Connecticut. - Teraz mieszkam w Wałbrzychu. (Dziękuje za przypomnienie o konieczności poprawienia mojej strony na fejsie.) antyM: To co dzieje się w Wałbrzychu jest naprawdę popisem dużej klasy "socjotechniki". Wygląda na to, że ci którzy będą ofiarami (Oni lub ich dzieci będą spłacać długi) są juz tak "znieczuleni", że trudno im będzie zdobyć się na najprostrzą formę buntu czyli udział w wyborach.

MY będziemy mieli? NAS olśni? Przecież TY siedzisz w Connecticut !

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że inwestycyjna biegunka władz ma swój perwersyjny urok. Widać, że jadą po bandzie i wkrótce (wybory) wylądują za burtą. Z drugiej jednak strony, czy wolno małpie na łyżwach dać brzytwę i wpuścić ją między ludzi? I spokojnie obserwować jak kolejne ofiary są odwożone do (obiecanego) szpitala? Nie wolno. Ale dramat tego miasta polega na tym, że osoby starsze nigdy nie uwierzą, że ktoś z zawodem społecznego zaufania - na dodatek lekarz - może ich z premedytacją narażać na utratę zdrowia i życia. A tak się dzieje z mobrukowym azbestem, na który dał zezwolenie poprzednik Szełemeja. I takiego ***** (brak mi określenia) - zaprasza się jako eksperta od malowania trawy na zielono, w ramach akcji "Skażony Wałbrzych - 2020". Ręce opadają - ale róbmy swoje. I nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu, skoro nasze podatki idą na pensje tych paranoicznych ignorantów. Pozdrawiam :)

Polecane