Ja, zbawca... subiektywnie z obrad senatu

21 lutego 2014 roku, 7:15 21 lutego 2014 roku, 7:41

autor: Tomasz Sadlik

Tomasz Sadlik, któremu w 2007 roku bank Raiffeisen udzielił kredytu 600 tysięcy złotych polskich, zapewniając, że nie ma ryzyka kursowego, nie przedstawiając symulacji, oszukując ustami pracownika banku, że w razie problemów ze spłatą straci jedynie to, co wpłacił plus nieruchomość, na którą brał kredyt.

Blog Pro Futuris

Stowarzyszenie wspierające poszkodowanych przez Banki

4 osoby wzięły udział w dyskusji

A ja wciąż nie rozumiem dlaczego banki nie chcą przewalutować tych kredytów marżę wzięły mogłyby nawet dac większe oprocentowanie tylko wówczas nie zarobiłyby tyle ile miały zamiar zarobić bo teraz jest wizja 200% a nawet więcej ja przy moich pożyczonych 270 tysiącach mam do spłaty ok 700 tys - czyz to nie jest czysty zysk albo lichwa inaczej. I wizja lepsza chyba dla banków zlicytować kilka tysięcy ludzi i mieć zysk tylko dlaczego nikt nie myśli dalej a co potem ? potem szukać dla bankrutów mieszkań socjalnych i utrzymywać ich z środków MOPS GOPS no tego to chyba nikt pod uwagę nie bierze!

Proszę Pana 79.191.99 mówi Pan jak mój tato. Ma już dzisiaj koło 60 ja koło 30. Czy zastanowił się Pan nad taka sytuacją, że to nie wina państwa, Polski, tylko niedokończonej rewolucji, która wy rozpoczęliście, a chyba my musimy dokończyć. Aksamitna rewolucja z 89 roku nikomu nie wyszła na dobre, zwłaszcza zwykłym ludziom. Gangsterzy, którzy rządzili w tamtym systemie w postaci UB, WSI itp dzisiaj rządzą dalej. To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem, solidarnością i szacunkiem dla Państwa. Tylko działanie wspólne dla dobra wspólnego jest nas w stanie z tego wyciągnąć w przeciwnym razie my, a później nasze dzieci będą niewolnikami gangsterskich pseudoelit

To państwo już dawno przestało nawet udawać,że jest dla ludzi. To państwo jest dla wielkiego kapitału światowego i kleru watykańskiego. Na starość wyleczyło mnie z patriotyzmu, solidarności międzyludzkiej, szacunku dla państwa, dla prawa, dla autorytetów. Nigdy więcej żadnych głosowań. Nigdy więcej działania dla dobra wspólnego i tego tzw. państwa. To nie jest już moje państwo.

Świetny artykul! I znów walczymy o wolność!! Taki żywot Polaka :(

Polecane