Interpelacja w sprawie patronki Liceum Ogólnokształcącego nr 1 we Wrocławiu

3 marca 2015 roku, 19:25 16 kwietnia 2015 roku, 23:46

autor: Krystian Mieszkała

Absolwent Administracji oraz Ekonomii, obecnie doktorant w Katedrze Prawa Finansowego UWr. Autor publikacji poświęconych podatkom i wydatkom publicznym. Niezłomny komentator patologii w finansach publicznych. Radny Wrocławia, członek komisji rewizyjnej i budżetowej.

Krytyka patologii w finansach publicznych

Publicystyczna wersja piętnowania patologii w finansach publicznych

8 osób wzięło udział w dyskusji

Radny chyba powinien wiedzieć, że kropki w tytule się nie umieszcza.

Dlaczego „Inka” nie powinna zostać patronką I Liceum ? Odpowiedź tu : http://culturovo.pl/977485/infop,6780

Sanitariuszka (czyli służba drugim), zginęła w obronie wolności Polaków (patriotka), młoda (jak uczniowie tej szkoły), odważna (tak jak każdy być powinien), piękna (duchem i ciałem) - czego można chcieć więcej od patronki szkoły???? piękny wzór do naśladowania, hartu ducha, niezłomności..... Jak najbardziej jestem na TAK

Przeczytałem tekst pod http://culturovo.pl/977485/infop,6780. "Gość" podał to jako odpowiedź. Portal "culturovo" promuje się jako portal ludzi kulturalnych. Zapomniano jedynie dodać kulturalnych ćwierćinteligentów czytujących "gw" i hołdujących tezie o złotym wieku republiki okrągłostołowej , gdzie z honorami przyjmuje się w murach uczelni takich zbrodniarzy jak Bauman, a stawia się przed sądem tych, którzy przeciw temu upodleniu Polaków protestują.

Czy nikogo nie zastanawia dlaczego Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu. Oficjalnie zatrudniają 700 osób. Wynika z tego, że Niemcy mają tutaj szeroko zakrojone plany, dla ziem zachodnich i północnych, do których zrealizowania potrzeba takiej rzeszy pracowników. A pamiętacie wydarzenia z Baumannem na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu? Rektor uczelni tłumaczył się z wezwania Policji, mówiąc, że konsul niemiecki kazał mu wezwać Policję...(z przedruku).

Kiedys decydowali konsulowie i ambasada rosyjska, dzisiaj Konsul niemiecki. Inna rzecz, ze ten pan decydent ze swoim poziomem wiedzy nie nie nadaje sie na prezydenta Wroclawia, a jego doradcy z ta kasa nie nadaja sie na doradcow! Moze w jakiejs Koziej Wolce nikt by tego nie zauwazyl, ale mowimy o WROCLAWIU ! To H A N B A dla nas mieszkancow tego miasta!

To skandal z Inka zeby mieli watpliwosci! A tak na marginesie obsady konsulatu we Wroclawiu, te 700 osob co tam robi? To Polskie konsulaty w RFN i we Francji, lacznie z ambasadami i Instytutami Kultury nie zatrudniaja 700 osob! Czy to cos mowi!?

proponuje lektore pt front bez okopow wktorej opisywane sa fakty mordow inki i innych lupaszkow po zakonczonej wojnie jakie inka mogla miec zaslugi w walce majac 17 lat wiec otrzezwiejcie fanatycy

Polecane