Powiat Kłodzki w rękach Platformy Obywatelskiej

2 stycznia 2014 roku, 15:05 27 stycznia 2014 roku, 13:41

fot. Facebook/Śmietanka towarzyska z Platformy Obywatelskiej
fot. Facebook/Śmietanka towarzyska z Platformy Obywatelskiej

autor: Łukasz Wolski

Czekam na kontakt z Waszej strony. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, spostrzeżenia czy problemy, jestem do Waszej dyspozycji. Adres mailowy: lukaszwolski.wds@gmail.com

25 osób wzięło udział w dyskusji

Gmina Radków nie jest lepsza... Burmistrz zatrudnia swoją córkę, brata, bratanicę, a firma w której jego syn ma kierownicze stanowisko ciągle wygrywa przetargi na remonty dróg.... ciekawe?????

Poznaj komentującego, po słowach jego. Taką kulturę z domu wyniosłeś, że tylko wyzwiska z Twojej strony? A jakieś argumenty? Zarzucasz autorowi pomyłki. Wskażesz je? Kolejny troll internetowy. Ciekawe, przez kogo nasłany?

Autor, to matoł, nie wykazał odrobiny wysiłku, aby sprawdzić fakty, daty, imiona pomylić, ręce opadają, rozumiem intencję artykułu, nie rozumiem podejścia. Dziennikarzyno, chcesz znaleźć aferę to przyłóż się do roboty, poszperaj, poszukaj, sprawdź daty, znajdź dowody, porównaj jak wygląda to w innych JST, jak wyglądało w poprzednich kadencjach, a wyjdzie Ci artykuł interesujący dotykający problem występujący w kraju, przy każdej opcji politycznej polegający na sztucznym tworzeniu ciepłych posadek dla swoich. Sytuacja w której zwycięska partia kluczowe stanowiska obsadza ludźmi ze swoich kręgów jest naturalna pod jednym warunkiem, że są to ludzie kompetentni. Patrząc przez poziom artykułu nazwa portalu: wDolnymŚląsku.pl Nierzetelna informacja z regionu. Do szkoły matoły!!!

Zatrudnienie pani Wolskiej w UM, to decyzja związana z fachowością osoby i naborem konkursowym, czy też poprzez znajomość z bossem i z udziałem załatwiaczy typu RSW.

nie jestem członkiem PO - i z cała stanowczością stwierdzam , że nie mam nic przeciwko temu,aby rządzące ugrupowanie obsadzało kluczowe stanowiska w powiecie , czy też gminie przez uznanych przez siebie fachowców ( nawet wtedy gdy są z PO) wszak pod pewnym warunkiem ,mianowicie takim , że ci obsadzani są nie budzącymi wątpliwości fachowcami , i w naszym Kłodzkim przypadku ( zarówno w gminie miejskiej jak i powiecie )takie wątpliwości udokumentowane występują,nagannym jest nepotyzm ( rodzinne i kumplowskie układy) ci sami ludzie z korzeniami Solidarnościowymi, kiedyś napiętnowali komunę, a dzisiaj w myśl hasła TKM ,nie maja zupełnie żadnych zahamowań - drapią pod siebie tyle ile się tylko da - zapewne dzisiejsi rządzący w powiecie powiedzą, poprzednicy nasi robili to samo, odpowiedź w myśl,..a w Ameryce biją Murzynów. Również nie jestem członkiem SLD , ale przypominam sobie kiedy 10 lat temu ,niekwestionowany Guru lewicy poseł Pogoda rządził twardą ręka , jakoś nepotyzmu takiego jak teraz w wykonaniu SLD nie było,nie przypominam sobie aby obsadzał swoimi ( czł. rodziny)stanowiska w powiecie , czy gminie,nie przypominam sobie aby członkowie SLD dominowali na wszystkich stanowiskach jak obecnie czł.PO lub zausznicy Burmistrza SZ.lub inny przykład z gminy wiejskiej Kłodzko - Wójt gminy p Longawa na stanowisku zamówień publicznych( tam gdzie rozstrzyga sie przetargi na duże pieniądze) umiejscawia fachowca z najbliższego rodzinnego ( łóżkowego) grona , własną żonę - to jest dopiero nepotyzm do kwadratu - żona organizuje przetargi, a mąż ( wójt) je podpisuje,najbardziej irytuje mnie to co czyni PSL , zarówno w kraju jak i tu u nas mieście i gminie - PSL zwany przystawką , mogą rządzić z każdym,aby tylko być przy władzy,natomiast transfery polityczne , to szczyty głupoty ( Witos zapewne w grobie sie przewraca ) poseł Dąbrowski nabytek z PiS , czy też posłanka z Dzierżoniowa ( lekarka) nabytek z Ruchu Palikota - pamietamy jak Ludowy przywódzca p.Niebieszczański napiętnował Burmistrza Szpytmę , a teraz po 1.5 roku bedzie działał w najbliższych wyborach ręka w rękę z niechcianym wtedy grzybiarzem Szpytmą - tak ten guwniany ,prowincjonalny swiat sie kreci

Argumenty w style "a tam Murzynów biją". Szpytma swoją drogą, pewnie za niego też się wezmą, ale to wcale nie jest żadne usprawiedliwienie dla kłodzkiej PO. Czy nie ma w niej nikogo, kto przyzna się do błędów lub chociaż spróbuje wytłumaczyć taką sytuację? Czy wprost przyznajecie, że popieracie takie praktyki i dopóki rządzicie, to wszystko będzie wyglądać tak sam alb o jeszcze gorzej?

Przekażemy Panu Wolskiemu informacje na temat zatrudniania przez Szpytmę ciekawe czy opublikuje.

A jak to jest z tej drugiej strony? na kilka stron się nie zmieści.

@ a luka Chyba żadna, dotychczas rządząca partia, aż tak nie wzięła dobie do serca hasła "teraz kur.. my!". Zgadzam się, że każda obsadza swoimi stanowiska, ale w przypadku PO to już jest tragiczna sytuacja.

Myślicie że to tylko Platforma tak robi? Każda partia i tyle. Nie cieszcie jak przyjdzie PiS bo będzie tak samo. Zapamiętajmy nazwiska tych którzy są bo będą zastąpieni innymi partyjniakami.

Tak to rejony lęgu tej zarazy,mam z tego okręgu kuzyna,wielbiciel POżytecznych idiotów.

To jest skandal Spółki Jednostki dotują Kurier Kłodzki ,Euroregoglacenzis ,telebim grzybiarza ,bilboardy ,tu jest jawne wyciąganie ,naciąganie Starostwo to pikuś uczący się.

Wolność prasy jak jest finansowany Kurier Kłodzki ? jak są rozdawane stołki w mieście ,rodzinne klany i kolesiowsko -biznesowe układzki Tak naganne w Powiecie ,ale tam niema kupczenia głosami za stołek ? jak w miasteczku Bossa Geniusza .

Cała śmietanka PO na tym zdjęciu , a ten z boku to chyba radny Piszko. To chyba już nie śmietanka tylko serwatka , która została oddzielona od tej śmietanki. Żałosne to towarzystwo całe.

na czyje zamówienie? Kto mógłby zlecić coś takiego?

Bardzo nierzetelny tekst. Pomijając błędy w faktach - najważniejsze jest pytanie, którego Pan nie zadał - od kiedy parcują te osoby na stanowiskach? Czy czasem nie jest tak, że wcześniej niż Awiżeń został starostą i zanim wystartowali w wyborach? No i założenie tekstu się wali. Tak to jest gdy pisze się na polityczne zamówienie...

TO JEST SKANDAL!!!!!!!!!!!! dotuje gazetę rodzinie z pieniedzy publicznych???

Co najmniej 50 % bezrobocia, wszyscy mądrzy już wyjechali z tego kraju do raichu

A jaki jest poziom bezrobocia w powiecie kłodzkim?

Adam Łącki z SLD - czy to przyszła koalicja rządowa?

A kto tam jest koalicjantem p.Awiżenia w tym POwiecie?

Aż strach sprawdzać... to już prawdziwa plaga...

Ciekawe co w pozostałych gminach?

Ma układy i układziki w obecnych czasach nie ma rady... Jak wybraliście to tak macie...

to jest dziki wschód kto nie pasuje do układu musi odejść układ mafijny dziwie się że nikt tego nie nazywa tak jak jest ,jest to zorganizowana grupa przestępcza z marionetkową prokuraturą i dzikim sądem normalny obóz z własnym bandyckim prawem to jest taktowny komentarz T.W.

Polecane