Wisznia Mała: Czy samotna matka z czwórką dzieci znajdzie się na bruku?

21 listopada 2015 roku, 13:07 22 listopada 2015 roku, 11:46

Jaki los czeka te dzieci?
Jaki los czeka te dzieci?

40 osób wzięło udział w dyskusji

Od 8 lat w tym kraju rośnie liczba bezdomnych i eksmitowanych. Padają zakłady pracy. Jednym słowem syf, głód i nędza, ale nie dla ekipy Kopacz

dobrze że są politycy dla których nie liczy się parcie na szkło tylko ludzie i rozwiązywanie ich problemów :)

A dla islamistów kurwa potrafili znaleźć na socjale i jakieś dofinansowania. A swoich na ulice by wypierdalali . To jest jebnieta Polska polityka :D!!!

jakie 3000 to kłamstwo w tamtym miesiącu dostałam tysiąc zł z rodzinnym wyszło 1550 a w tym miesiącu wyszło 175o z rodzinnym

Szanowny Panie Prezydencie Szanowna Pani Premier Czas na działanie w sprawie pomocy dla takich ludzi jak ta samotna matka. A takich ludzi jest wielu, znam ich osobiście. Nie teoretyzowanie się liczy, ale czyny. Bo po czynach Nas poznają, a nie po tym co mówimy, jakie składamy deklarację. Czekam na reakcje ze strony władzy publicznej w tej i podobnych sprawach. Robert Majka - politolog, Solidarność Walcząca Przemyśl, 21 listopada 2015 r., g.17.00 https://www.facebook.com/robert.majka.589

pewnie wezcie wyzuccie ich na ulice...pozabierajcie jej dzieci i juz po klopocie....one niech sie utopi i bedzie git.gratuluje mozgu panu wujtowi....i mimo iz nie wypada zycze mu podobnej sytuacji w zyciu...moze wtedy zrozumie na czym polega problem tej rodziny.Pani Marzena dostala z opieki tak jak pisze zasilek PLUS powtarzam PLUS rodzinne....1750zl wiec prosze ,aby czytajacy to wujt oddal Pani MARZENIE te brakujace okolo 1250zl...pozdrawiam wujta z wiszni malej.

Tylko ze zamiast poszulac pracy pani rybsks ciagle placze ze dlugi po mezu zostaly a przeciez mozns isc do pracy ... Poreszta mowia ze chce wyrzucic wlasciciel mieszkania ... No sorry ale nie oszukujmy sie skoro ma pani dlug po mezu na duza sume to tez bym dala wypowiedzenie najmu Widze codziennie pania i jej dzieci ..... Wiec do roboty i bedzie na wynajem a co 1500 zl to malooo ? Noe pracujac i siedziec w domu .. Inni pracujs za 1200 zl i jskos musza sobie radzic .a pani maz byl haxardzista wiec eraz ktod musi poniesc za to wine za zaciagniete dlugi ...

Więcej takich posłów ,bo w naszej kochanej Polsce jak się zabiera dziecko do domu dziecka to cena jest tak wysoka że to co Marzena dostaje na całą rodzinę kosztuje tyle że nie wiadomo co z tym zrobić .Słyszy się tekst niech idzie do pracy .Ludzie jedno nie pasuje do drugiego .Matka to świętość i koniec .Marzena dasz radę jesteśmy matki Polki z Tobą.!!!!

Mieszkania są,bo miesiąc temu chodziła komisja mieszkaniowa, to po co by chodzili gdy by mieszkań nie mieli, a w takiej sytuacji, to Marzenie się należy mieszkanie w pierwszej kolejności. Wójt kłamie, a w tej naszej gminie to wszystko trzeba na papierze pisać, bo w oczy mówią ładnie, a później przychodzi pismo,że oni o niczym nie wiedzą i się nie należy, tak jak powiedział sekretarz,że oni nie wiedzieli, że Marzena ma wypowiedziane mieszkanie od połowy pazdziernika. Tego prawnika to też Marzena niech nie słucha, bo on mówi tak jak jemu pracownicy z Gminy Wisznia mówią. Gdzie są pieniądze z Wysokiego Kościoła z domu który był przez Gminę wyremontowany,a później został sprzedany i wyburzony, bo tam droga będzie przechodzić, ludzie wysiedleni z tego domu do dzisiejszego dnia mają wynajmowane mieszkania, a w Ostrzeszowie nad świetlicą jest wolne mieszkanie gminne. Marzenia idź mieszkaj do Wójta mieszka sam z żoną w dużym domu jego córki się wyprowadziły jedna siedzi zagranicą. Wywalić ze stanowiska Wójta ( Bronowickiego )trzeba dać komuś innemu szansę. A nie chodzi i się śmieje Pocałujta w dupę Wójta.

Po co pomóc polskiej matce mogła usunąć dzieci , islamickie dzieci czekają Polska rzeczywistość !!!

No i mamy naszą rzeczywistość ,mieszkania proszę bardzo w budynku po ośrodku zdrowia ile rodzin mogłoby mieszkać? Ale nie, po co ,mało miejsca dla nieudolnych urzędników z GOPsu oni oczywiście są bardzo pomocni ale tylko dla tych stojących od rana pod sklepami.Pani Marzeno pani nie prosi wujta pani od niego rząda on i cała reszta od tego są,a jak sobie drodzy urządnicy nie radzą ,to droga wolna przekwalifikować się i do roboty.Pamiętajcie ,że to wy nam służycie a nie odwrotnie.Pani Marzeno trzymam za panią kciuki da pani radę pozdrowienia.

mieszkaniec gminy czytając ten reportaż traci zaufanie do wójta i zastanawia się czy ten wybór był dobry

wójt = czas na nową osobę na to stanowisko

wójtem powinien być ktoś kto myśli nie o s przyszłość wojej dupie tylko o mieszkańców lokali zastępczych powinno być kilka dla wła przyszłości śnie takich sytuacji a jeśli pan wójt nie ma funduszy na takie inwestycje to cza było się o nie ubiegać a nie inwestować w coś co mieszkanca jest nie potrzebne

mam nadzieję że następca pana jakuba bronowickigo postara się takich kilka mieszkań dla ludzi których stracili wszystko takie mieszkania powinny być już dawno tylko że nasza gmina nie potrafi się o to ubiegać

pani kopacz i jej słowa" polska to piękny kraj" oraz " za mojej kadencji powstało ...... km dróg pozwolę sobie odpowiedzieć/ ale prawo to ta polska ma hujowe wszystko dzięki naszym polityką po co nam drogi jak coraz więcej polaków ucieka z polski po pani kopacz tak właśnie zapewniła im miejsca pracy może i są te miejsca pracy tylko że za minimalną stawkę 1700 zł brawoooooooo

coraz więcej polaków boi się założyć rodzinę bo 1700 zł to nie starczy polacy uciekają z kraju żeby tylko dorobić na utrzymanie rodziny a pani kopacz przez lata swojej kadencji nie potrafiła stworzyć lepszego prawa ale drogi muszą być..... aswaltem i betonem nakarmimy nasze dzieci za kilka lat młodzi fachowcy lekarze po studiach uciekają bo polskie prawo nie na ich wyksztalcenie jest i śmieszne płace więc wynika z tego że za kilka lat także poumieramy bo nie będzie komu nas leczyć

polska nie ma prawa a państwo bez prawa nie istnieje do rządu trzeba młodych ludzi i głowy a nie starych komunistów którzy nic nie robią a jak już robią to tylko koło swojej dupy i pod siebie

toś tam wspomniał w kom o tym by pani marzena poszła do pracy ten ktoś to nie człowiek tylko huj wie kto jak marzena ma iść do pracy skoro jest samotna z 4 dzieci pewnie większość myśli niech odda pod opiekę babci skoro matka urodziła dzieci to kto je powinien wychowywac ? no ona matka to zawsze matka a miejsce zamieszksnia dla takich rodzin w takiej sytuacji. to wójt powinien zalatwic

mam nadzieję że przy wyborach na wójta mieszkańcy nie zapomną o tym jak traktuje on mieszkańców a przedewszystkim panią marzene trzymam kciuki za panią pani marzeno a pan wójt gminny wisznia mała niech się wstydzi przed wszystkimi i życzę panu wszystkiego najgorszego i żeby to panu pewnego dnia nogą się podwinela

Wyciaga tylko kase . do roboty i bedzie na zycie i na wydatki !

Pocałujta w dupę Wójta, czas na nowego Kandydata.

dajmy się wykazać naszej gminie i panu wójtowi i zobaczymy czy rzeczywiście nasza gmina potrafi zająć się swoimi mieszkancami (wyborcami)

Już mieliści swoją szansę, wywalić stare pudło.

tak to prawda samotne matki w dowe nie majom nic wiem coś o tym bo sama wychowuje dzieci

do ,,goscia,,ktory napisal...,,WYCIAGA TYLKO KASE.DO ROBOTY I BEDZIE NA ZYCIE I NA WYDATKI ,,mam pytanie...czy to z twojej kieszeni wyciaga,czy z twojego garnka,stuknij sie w leb i ciesz sie ,ze nie jestes w tej sytuacji co ona bo bys nie wytrzmala tego.tej calej presji i zamiast jeszcze pomoc to tylko oczerniac potrafisz.

No potrafie oczerniac . ja pracuje i tez stracilam meza no ale nikt mi nie pomogl ... Bo co jej kurde maz pil i przepuep..al kase na stacji ns madzynach a teraz placz wielki bo sie piwiesil i co bo mial taki dlug ze by ho nie splacil ... Bierze z gminy pieniadze 1750 zl za bycie w domu ... Spoko tez bym tak chciala .

potrafisz byc bezczelna...i wcale ci sie nie dziwie ze ci nikt nie pomogl ...bo takim zalosnym ludziom jak ty to sie nie powinno pomagac.a to co on robil za zywota to jego sprawa...kto zle wypisuje o zmarlym...no raczej nikt normalny.zastanow sie co piszesz...ZATANOW I ZANIM COKOLWIEK JESZCZE NAPISZESZ...ROZPEDZ SIE I MOCNO UDERZ GLOWA W SCIANE....moze rozum wrucui

Twoj juz nie zwroci xd to przeciez patoligia dzieci kurna brudne nie dopilnowane i jeszcze sje szczyci ze dostaje 1750 zl z gminy . to moze niech mniej alkoholu w do.u to bd kasa ...

jakie dzieci brudne? jaki alkohol ? jaka patologia wez sie babo pierdolnij w głowę. patologie to może ty masz w domu !

sluchaj wiem kim jesteś i lepiej omijaj mnie z daleka bo cię patrz sie na siebie zdziro od moich dzieci odwal się a twój miał cię dość nie dziwie się życze ci najgorzego w życiu

ŁADNIE PANI OPISALA SWOJ DOM...PIJANSTWO I BRUD...ALE NASZCZESCIE PANI MARZENA Z PANIA REKI SOBIE NIE MOZE PODAC BO NADAJECIE NA INNYCH FALACH....PROSZE WZIASC SLOWNIK DO RACZKI...MYSLE ZE TO NIE ZASZKODZI....TO LUDZIE CZYTRAJA....NAPISALAM BYM WIECEJ...ALE NIE ZNIZE SIE DO POZIOMU KTORY REPREZENTUJE PANI....(GOSC G 19;21)

Marzena to z zazdrości tak piszą o tobie, nie zwracają na te głupie teksty uwagi.

Najwyższy czas zmienić wójta Bronowickiego , który związał się z PO , Stasiu Moik zawsze był apolityczny, uczciwy , wysłuchał mieszkańców gminy , jak mógł to pomagał. Kubuś ,,obrósł w piórka " , szpanuje w jedwabnych garniturach , naściągał ludzi z gminy Długołęka ,których wywaliła Pani Łebek. Zwolnił dr Ludwiczaka , P. Mariolę Blicharczyk ,która tak dużo zrobiła dla OKSIR i społeczeństwa gminy , zapomniał o tych , którzy poprzednio tyle dobrego zrobili dla społeczeństwa. Nie potrafi rozwiązać podstawowych problemów gminy , nie wspomnę o pracy GOPS na czele z P. Michaliną Szczepańską , która ,,przyrosła " do coraz szerszego urzędniczego fotela i nie ma zielonego pojęcia o zadaniach opieki społecznej. Czas na zmiany!!!

Pokłosie działań Starosty Waldemara WYSOCKIEGO: - nielegalny wybór na starostę - strata 3 mln dofinansowania do remontu drogi w Gminie Trzebnica (Trzebnica - Ujeździec) - działanie na szkodę Powiatu Trzebnickiego (przekazanie działki wartej 4 mln za bezcen na rzecz Gminy Trzebnica) - paraliż funkcjonowania Powiatowego Szpitala w Trzebnicy - blokowanie i spowalnianie inwestycji (remont dróg Powidzko-Żmigród, Prusice-Kaszyce, [zagrożone utratą dofinansowania na kwity 1 mln i 2,3 mln zł.]) - brak współpracy Starosty z Burmistrzami Powiatu Trzebnickiego - brak reakcji na fatalny stan objazdów na drogach powiatowych przy budowie trasy S5 - znikoma ilość inwestycji - brak współpracy, chęci porozumień, rozmów z radnymi stanowiącymi większość w Radzie Powiatu Trzebnickiego

Zmienic wojta Bronowickiego!!!!!!!!!!!!!!!!!

Goje mają czuć, że życie w "Juedopolonii" boli i to bardzo boli! Ci, których wynajęli Żydzi mają rządzić tak, żeby Polacy chcieli stąd emigrować i wyrzec się swojej Ojczyzny! Szalom!

A tera to sie bawi i co tak zle jest 1500 zl za darmo bo500 plus i do tego dodatki i co tak zle a ona sie bawi w banana dance hahaha a takaposzkodowana

weź się babo popierdolona jebnij w łeb co ona ci zrobiła coś od życia jej się należy obyś suko zdechła hahahahhhaahhhahahahahhahh

narobic bachorow a potem niech obcy swoim kosztem je utrzymuja, wyobraz sobie glupia babo, ze inni ludzie zarabiajac grosze pilnuja sie zeby sie nie rozmnazac bo nie chca aby ich dzieci zyly w nedzy i na lasce obcych, to nie bogaci ci pomagaja tylko pracujaca biedota jest zmuszana do tego aby placic wysokie podatki na takie nieroby rozplodowe jak ty, niczego nie nauczysz swoich dzieci, tylko tego ze moga sie rozmnazac a potem ich potomstwo bedzie zyc na koszt spoleczenstwa

Polecane