Ryszard Petru (Unia Wolności) reforma emerytalna -TVP1 22 marca 1999 roku

1 grudnia 2015 roku, 9:22 1 grudnia 2015 roku, 9:31

13 osób wzięło udział w dyskusji

Widzicie oto PETRU namawiał na swoje fundusze emerytalne,teraz je ukradli a on zmienił "skórę" na NOWOCZESNĄ i znowu mąci i oszukuje nie dajcie się omanić!!!

to sprzedawczyk , komunistyczny pomiot von

Emerytury zależne od składki, ale kto te płace ustala i czy one są adekwatne do włożonego wysiłku ! Tak nie jest ! ! ! Często ludzie ciężko pracujący mają mizerne wynagrodzenia bo tak się podoba rządzącym i ich doradcom ! Doradcy zaś zarabiają duże pieniądze nie ponosząc żadnego wysiłku i odpowiedzialności ! Mogą się cieszyć później dużą emeryturą ! Jest to niesprawiedliwe panie Petru ! Ale o sprawiedliwości to chyba pan niewiele słyszał ! Ale daj Boże może pana dosięgnie za te dorady w ostatnich latach jakich pan udzielał rządzącym!

czy kryterium że praca jest ciężka oznacza że musi być bardzo dobrze płatna?

Ktoś tu ma nie równo pod sufitem wypisując takie brednie!!! W 1999 wszyscy namawiali na OFE bo była to dobra alternatywa dla ZUS u . To że rządzący zrobili skok na kasę to nie wina Petru!!!

Tak zgadza się to zwykły szumowina

Przepraszam! Rządzący rzucili się na kasę? Oni uratowali to co jeszcze zostało w OFE. Polacy zostali przymuszeni na mocy prawa do wpłacania swoich pieniędzy na konta kapitału zachodniego. Bankierzy zachodni wyprowadzili z Polski ( czytaj okradli polskich emerytów) ok 40 mld zł. Pomysł z obligacjami dla OFE to przecież czysty bandytyzm i okradanie państwa. Gdzie wpłacam swoje ciężko zarobione pieniądze aby zapewnić sobie emeryturę to moja sprawa. To państwo Polskie za rządów Buzka i Krzaklewskiego okradło Polskich emerytów. A Petru? Był młody, teraz dorósł, zmądrzał - pożyjemy zobaczymy.

ano człowiek jest głupi a czemu bo biedny a czemu biedny bo głupi ha ha ha ha ha ha ..................

Po tych komentarzach widać jaka z was ciemnota

Zawsze POpatrz żydowi w oczy, jak on pięknie kłamie więc uważaj nie daj się wrobić oni mają tysiacletnią tradycję w oszukiwaniu - tak obrobili Egipcjan ze złota, a później tylko doskonalili narzędzia ...banksterzy!!!?

Może ktoś zapytalam pana Petru czy miał kredyt we frankach - ciekawe co odpowie?

Henryk Pająk -A Naród śpi Tym narodem pogrążonym w chocholim śnie są Polacy, znarkotyzowani totalnym praniem mozgów przez polskojęzyczne żydo-media i kolejne ekipy zdrajców okupujących Sejm, rząd, administrację. Naród śpi. Przed kolejnymi wyborami budzi się, otwiera jedno oko, głosuje na szubrawców i znów zasypia. Grochem o ścianę są wołania, apele, książki o grozie sytuacji Polski, o prawdzie, rejtanowskie wołania nielicznych patriotycznych posłów, nie "zekumenizowanych" księży. Wszystkich okrzyknięto "faszystami", "nacjonalistami", "ksenofobami", "antysemitami", osobnikami "kontrowersyjnymi". Bo to dla zdrajców, dla wszelkiej maści szubrawców, a także dla kilku milionów politycznie ociemniałych Polaków - prawda jest zawsze "kontrowersyjna", a tym samym "kontrowersyjni" są jej obrońcy i głosiciele. A NARÓD SPI - Henryk Pajak

Petru to -cygan i złodziej ubrany w majtki balcerowicz ,POrtki tuska ,a swetru komora ,ten Rumuński przebieraniec usłyszy zarzuty w prawdziwym Polskim sądzie .A kara będzie surowa.

Polecane