Gazeta Finansowa: Gigantyczny dług Wrocławia ukryty w spółkach. Radny miejski szacuje go kilkanaście miliardów złotych

9 grudnia 2015 roku, 13:16

9 osób wzięło udział w dyskusji

PO-SAMO ZLO . WSZEDZIE DLUGI LECZ ZLODZIEJE Z PO-PSL SA MILIONERAMI . TYLKO KONFISKATA TYCH MAJATKOW ODRODZI WSZYSTKIE MIASTA ...A POZYCZKO-BIORCOW ZA KRATY JAK NAJSZYBCIEJ !! PRAWO I SPRAWIEDLIWOAC DO DZIELA !!!!

Z piS niew lepsi .znam osobiście misto wna dolnymsląsku ,gdzie rządziła prawica przez 3 kadencje!! Teraz to obraz nędzy i rozpaczy.Miasto się wyludnia , zadłuzone po uszy , brak prespektyw .Zapytacie gdzie - Jawor pod Legnicą!!!!!!PiS wcale nie est lepszy!!!

Pan Mieszkała może jest specjalistą od finansów ale jest jeszcze lepszym specjalistą od mieszania ludziom w głowach. W przypadku spółek handlowych zobowiązanie niekoniecznie jest długiem i tu przypuszczam przegiął przynajmniej 1,5 mld.

Miło mi że docenia Pan moją prace - W wymiarze ekonomicznym zobowiązanie jest obowiązkiem zapłaty np. kredytu lub zaległej faktury. Jedno i drugie jest długiem do spłacenia.

Jeśli spółka miejska jest zobowiązana do świadczenia jako dłużnik, to mamy do czynienia z długiem - proste. O co więc chodzi ze stwierdzeniem - o zobowiązaniu, które "nie jest długiem"???

wszyscy stwierdzaja to ja takze stwierdzam ze osoby odpowiedzialne w u m wroclaw za defraudacje powinny byc natychmiast aresztowane za zbrodnie w mysl przedwojennego kk i postawione przed sadem a nastepnie przed plutonem egzekucyjntm

Henryk Pająk -A Naród śpi Tym narodem pogrążonym w chocholim śnie są Polacy, znarkotyzowani totalnym praniem mozgów przez polskojęzyczne żydo-media i kolejne ekipy zdrajców okupujących Sejm, rząd, administrację. Naród śpi. Przed kolejnymi wyborami budzi się, otwiera jedno oko, głosuje na szubrawców i znów zasypia. Grochem o ścianę są wołania, apele, książki o grozie sytuacji Polski, o prawdzie, rejtanowskie wołania nielicznych patriotycznych posłów, nie "zekumenizowanych" księży. Wszystkich okrzyknięto "faszystami", "nacjonalistami", "ksenofobami", "antysemitami", osobnikami "kontrowersyjnymi". Bo to dla zdrajców, dla wszelkiej maści szubrawców, a także dla kilku milionów politycznie ociemniałych Polaków - prawda jest zawsze "kontrowersyjna", a tym samym "kontrowersyjni" są jej obrońcy i głosiciele. A NARÓD SPI - Henryk Pajak

Finanse to moje hobby w Polsce ekonomiści i eksperci twierdzą że 2 + 2 = 3 dlaczego - bo po drodze ktoś zdefraudował 1 . Ale tak naprawdę to statystycznie jest fantastycznie - z trójki łatwo zrobić 8

Jeżeli gospodarka spółek " nie jest tak przejrzysta" to pytam dlaczego "udziałowiec większościowy" nie kontroluje wydatków w spółkach .Może warto zmusić nadzorcę politycznego , jakim jest Rada Miejska, do rewizji w spółkach.Jeżeli radni tolerują bądź są nieświadomi machinacji Zarządu i spółek są tym samym współwinni niegospodarności. We Wrocławiu, mam takie wrażenie, to Zarząd Miasta jest pracodawcą radnych a nie odwrotnie. Taka relacja otwiera listę przyczyn zadłużenia spółek.

Polecane