Poseł J. Świat ujawnia brutalną prawdę o TVP

6 stycznia 2016 roku, 15:25

14 osób wzięło udział w dyskusji

Nie po raz pierwwszy poruszana jest sprawa ignorowania poczynań rądu, nawet bardzo ważnych w mediach publoicznych. Do tej chwili nie spotkała się ze strony tych mediów choćby z próbą wyjaśnienia. Zresztą jakie wyjaśnienie może być? A trudno dodać te wszystkie uśmieszki, całą mimikę paniuś i panów prowadzących program. Czy państwo sądzą, ze to nie jest widoczne? Zachowujecie się obrzydliwie,

Dlatego uwazam ze media publiczne powinny byc usuniete z wizji,to jest celowa ignoracja obecnego rzadu ktory jest wybrany demokratycznie przez narod.Telewizja powinna byc zaprzyzierzona jak w wojsku prawda i cala prawda cala dobe nie wybiorczo.

Pani Olejnik,Lis I reszta panius i Panoczkow bedzie wymieniona bo ich juz nie mozna ogladac ,nie pamietam kiedy ogladalam wiadomosci,bo sie nie da ogladac .Caly czas klamia.

panie redaktorze zaprzysiężony to trudne słowo ale trzeba sprawdzic ortografie by sie nie ośmieszać

Nie wierzę, że nowe media będą publiczne - nepotyzm już działa w jedną stronę ludzi przy władzy.

Jeszcze obecne media tz. publiczne publicznymi nie są. Są to media korporacyjne jak i PO-przednia władza. Publiczne w tych mediach są tylko pieniądze, za które jeszcze do tej pory są opłacani opluwacze Polaków i Polski , najwyższy czas skończyć z tym.

I tak właśnie należy wygarniać prawdę komuchom. Brawo panie pośle! To co jest obecnie to zwykła goebelsiada!

Stronniczość jest widoczna z ekranu.

najważniejsze konferencje smoleńskie...

wyjaśnienie Smoleńska zmiecie nie jedną łepetynę, nie tylko z Polski. Widzę, że co do niektórych jeszcze nie dotarło ;) powstaje nowy porządek w Europie!

Brawo Panie pośle.

zlikwidować media publiczne? Ok. Niech będą tylko prywatne i samofinansujące się.

Henryk Pająk -A Naród śpi Tym narodem pogrążonym w chocholim śnie są Polacy, znarkotyzowani totalnym praniem mozgów przez polskojęzyczne żydo-media i kolejne ekipy zdrajców okupujących Sejm, rząd, administrację. Naród śpi. Przed kolejnymi wyborami budzi się, otwiera jedno oko, głosuje na szubrawców i znów zasypia. Grochem o ścianę są wołania, apele, książki o grozie sytuacji Polski, o prawdzie, rejtanowskie wołania nielicznych patriotycznych posłów, nie "zekumenizowanych" księży. Wszystkich okrzyknięto "faszystami", "nacjonalistami", "ksenofobami", "antysemitami", osobnikami "kontrowersyjnymi". Bo to dla zdrajców, dla wszelkiej maści szubrawców, a także dla kilku milionów politycznie ociemniałych Polaków - prawda jest zawsze "kontrowersyjna", a tym samym "kontrowersyjni" są jej obrońcy i głosiciele. A NARÓD SPI - Henryk Pajak

Polecane