Radni Dutkiewicza i Platformy zdecydowali: Oszczędności kosztem dzieci. Gimnazjum będzie przeniesione

25 lutego 2016 roku, 21:50 25 lutego 2016 roku, 21:54

4 osoby wzięły udział w dyskusji

Odpowiedzialny za to jest p. Delewski i radni PO i Dutkiewicza. Nie mieli zamiaru rozmawiać z rodzicami, uczniami, nauczycielami, czy Radą Osiedla. Wszyscy byli przeciwni, ale władzy to nie obchodzi. Bezmyślnie zniszczyli coś wyjątkowego. Wspaniały obiekt przejdzie w prywatne ręce, a wieloletnia praca pójdzie na marne.

Banda cwaniaków z tych radnych, bezmyślny motłoch, który dorwał się do koryta wiele lat temu i już zupełnie oderwali się od rzeczywistości, wybory już niebawem. Czerwona kartka powinna być już dawna, ludzie czas się obudzić i dać innym porządzić, bo Ci co teraz są już zapomnieli, że są dla nas... My ich wybraliśmy, ale oni próbują nas, wyborców, zrobić w przysłowiowego "ciula". I ciągle się dajemy... czas to zakończyć!

widze nastepny wybryk ludzi z po wczesniej przedszkolakom zabrali kase i przeznaczyli na referendum...a teraz nastepna sprawa....zlodzieje!

Akurat w tym przypadku, jak rzadko kiedy, zgadzam się ze zdaniem PiSu. Jednak PiS jest akurat ostatnią partią, która powinna wypowiadać się o zasadach państwa prawa.

Polecane