CBA zmyśliło informacje, prokurator zniszczył firmę z Wrocławia?

28 lutego 2016 roku, 13:55 7 kwietnia 2016 roku, 23:59

6 osób wzięło udział w dyskusji

Chore Państwo, chora władza. Ale wszystko na prośbę chorych wyborców!

Jak nie byłeś zrzeszony w WSI to zapomnij o biznesie. a panowie z cba jak pieski na łańcuszkach... panowie wydają polecenia, słudzy muszą. nie ma przypadków. tak działają trzyliterowe mafie.

Prokurator niszczy firmę, a 170 pracowników traci pracę i środki do życia dla swych rodzin. Za przekroczenie swych uprawnień powinien odpowiadać prokurator w tej sprawie i wielu innych, gdzie bezkarnie skierował podejrzanego do szpitala psychicznego w Rybniku,a po dwóch latach pozbawienia oskarżonego wolności, sąd wydał wyrok uniewinniający. Poszkodowany domaga się 14,5 mln zł odszkodowania.

Ten człowiek powinien zapłacić odszkodowanie zniszczonej firmie w wysokości odtworzeniowej i pożegnać się z zawodem na zawsze. Działanie prawnika z premedytacją przeciwko prawu na taką skalę powinna pozbawić go na zawsze praw publicznych.

Jak jest mozliwe ze zone wojta Pana Longawy w godzinach prachy Zwiedza klodzko I nawet sie nie krepuje ? Jak jest mozliwe ze Pan Longawa placi tysiace doradcom ktory has nie mozna zastac w Pracy. To jest obraz "koryta". Tragiczne i snieszneaa

rozwalic! kula w leb!! zanim zrobia kzrywde innym Zbyszek Z -trzym sie!

Polecane