Marian Kowalski miażdży KOD,Wałęse i Szczerbę z PO

28 lutego 2016 roku, 10:09

10 osób wzięło udział w dyskusji

PO=żenada

Panie Szczerba niech Pan powie o jakości waszej demokracji. Komisja Wenecka ma stwierdzić czy ustawa jest zgodna z Konstytucją a nie co powinien zrobić Sejm. Skandaliczna to jest pana wypowiedź pełna kłamstwa i obłudy nie wspominając o hipokryzji.

Ludzi z PO zapraszają jeszcze do telewizji?

A co oni mogą? Chyba tylko POpłakac!

Panie Marianie, wiem, co rodziło się w Pana głowie, kiedy słuchał Pan posła Szczerbę. Ja też powstrzymywałem się żeby nie huknąć w ekran. Gratuluję spokoju, opanowania i merytorycznych argumentów:)

P.Szczerba gada jak najęty te bzdury. Za mało dopuszczono do glosu p.Mariana Kowalskiego.

Jak długo mówił p. Szczerba, a jak długo p. Kowalski i z czego wynika ta dysproporcja? Przecież to skandal.

~ Answer them [critics] with silence and indifference. It works better, I assure you, than anger and argument. by Gioacchino Rossini ; http://niezalezna.pl/76959-lisicki-walesa-wzial-udzial-w-najwiekszym-oszustwie-jakie-mozna-sobie-wyobrazic http://vod.gazetapolska.pl/12546-istota-szkodliwej-dzialalnosci-lecha-walesy-bylo http://wdolnymslasku.pl/artykuly/3909-kornel-morawiecki-o-lechu-walesie-on-nas-pograza-w-klamstwie-to-ponizenie-narodowe ~~~~~~~~~~~~~~~ ... notabene symbolem powinna byc Anna,ktora do zamkniecia strajku nie dopuscila i wielu innych,ktorzy w tych pamietnych dniach dojrzale decyzje podejmowali -a jak kogos ineresuja szczegoly to ponizej sa dane,cala prawda?! ; https://www.youtube.com/watch?v=crEzS8Ng7Y4 http://vod.gazetapolska.pl/12550-ipntv-tasmy-z-magdalenki ~~~ I zeby nie bylo niejasnosci ponizej symbole bohaterstwa i ludzkiej przyzwoitosci! http://pressmania.pl/?p=26893 ~ Serdecznosci .

redaktor prowadzący nie panował nad dyskusją. Pozwalał wygadać się panu Szczerbie... była jakaś zmiana w tvp???

Ja Was bacznie obserwuje i przy następnych wyborach podsumuje . Zamierzam kandydować na stanowisko Prezydenta RP

Polecane